Vydané mapy

klad web2

Krkonoše 1 : 35 000

Krkonoše obálkaNovinka ! Další mapa z edice map pro volný čas má měřítko 1 : 35 000 a zobrazuje území Krkonoš s velkým přesahem do Polska. Zadní strana mapy obsahuje popis turistických zajímavostí v češtině, němčině a polštině.

Krkonoše

Krkonoše obálkaNovinka ! Další mapa z edice map pro volný čas se jmenuje Krkonoše a je nepodrobnější mapou na českém trhu, která pokrývá celé území Národního parku Krkonoše.

Okolí Prahy východ

jz_titul.gif (normální)Vydali jsme v pořadí čtvrtou mapu z nové edice map pro volný čas v měřítku 1 : 25 000. V edici postupně vyjde celkem 6 map, které pokryjí nejbližší okolí Prahy.

Okolí Prahy jihozápad

jz_titul.gif (normální)Vydali jsme mapu z nové edice map pro volný čas v měřítku 1 : 25 000. V edici by mělo vyjít celkem 6 map, které pokryjí nejbližší okolí Prahy.

Okolí Prahy západ

jv_titul.gif (normální)Vydali jsme mapu Okolí Prahy západ (Český kras, Beroun, povodí Kačáku) z naší edice map pro volný čas v měřítku 1 : 25 000. V edici vyjde celkem 6 map, které pokryjí nejbližší okolí Prahy.

Okolí Prahy jihovýchod

jv_titul.gif (normální)Vydali jsme další mapu z nové edice map pro volný čas v měřítku 1 : 25 000. V edici by mělo vyjít celkem 6 map, které pokryjí nejbližší okolí Prahy.